×
19 فروردین 1396  |  کد خبر 10  |  چاپ  |  بازدید 1214  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

موفق، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز:

خودرو، سرفصل جدید صنعت نمایشگاهی البرز است

برپایی سومین رخداد خودرویی البرز با مشارکت دست اندرکاران این صنعت در 45 غرفه از سراسر کشور و در فضایی بالغ بر 4 هزار مترمربع، سرفصل جدید صنعت نمایشگاهی استان است.

ایرج موفق، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در افتتاح رسمی سومین نمایشگاه خودرو که عصر امروز برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب گفت: کمیته نمایشگاهی کارگروه صادرات غیر نفتی استان البرز با فعالیت کارشناسی فشرده، تقویم نمایشگاه های استان البرز را تنظیم و برای دریافت تائیدیه در اختیار سازمان توسعه تجارت قرارداده که در آینده نزدیک، ابلاغ خواهد شد.

این مقام مسئول ضمن اعلام سه اولویت برای محل دائمی نمایشگاه های استان البرز گفت: سازمان همیاری ها و شهرداری ها با انتخاب مشاور در حال بررسی گزینه ها می باشد که طی هفته های آینده محل منتخب، اعلام نهایی می شود ضمن آنکه در تشکیل شرکت جدید نمایشگاهی، بخشی از سهام آن برای شرکت های خصوصی و سرمایه گذاران خارجی در نظر گرفته شده است.

موفق در خصوص صادرات غیر نفتی استان در سال 95 اظهار داشت: صادرات استان در سال 93 و 94 به ترتیب 57 و 79 میلیون دلار بوده که پیش بینی می شود با همین نرخ رشد، کالاهای غیرنفتی استان به خارج از کشور صادر شود.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز در زمینه فعالیت های استان در ارتباط با توسعه روابط اقتصادی با کشورهای خارجی به اعزام هیئت صنعتی - تجاری به روسیه اشاره کرد و گفت: با اتاق بازرگانی و انجمن صنایع اورآسیا در مسکو تفاهم نامه همکاری به امضاء رسیده که اجرایی شدن آن در دست پیگیری است.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه ساخت ایران در اوکراین با محوریت این سازمان در اویل آبان ماه و مشارکت در نمایشگاه اربیل از برنامه های پیش رو است.

موفق در پایان از شرکت بین المللی تانا، مجری نمایشگا های مختلف از جمله خودرو در البرز قدردانی کرد.

خاطر نشان می شود سومین نمایشگاه خودرو البرز با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز، به مدت 4 روز از 6 تا 9 مهر در محل موقت نمایشگاه های البرز واقع در پل شهدای پلیس کرج برگزار می شود.

خودرو، سرفصل جدید صنعت نمایشگاهی البرز است
خبرهای مشابه
نظرات