×
3 اسفند 1396  |  کد خبر 107  |  چاپ  |  بازدید 627  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

5 تا 8 تیرماه 97؛

پنجمین نمایشگاه خودرو و قطعات البرز برگزار می شود

پس از برگزاری موفق نمایشگاه خودرو و قطعات البرز در تابستان گذشته، پنجمین دوره این رویداد ملی برای سومین سال متوالی در تاریخ 5 تا 8 تیرماه سال 97 در محل موقت نمایشگاه های البرز، برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه خودرو و قطعات البرز، محسن شمس مدیرعامل گروه تانا و مجری نمایشگاه، ضمن اعلام این مطلب در خصوص گروه های تخصصی افزود: زیرگروه­های تخصصی این رویداد انواع خودرو سواری و تجاری، قطعات و مجموعه ­های خودرو، دوچرخه و موتورسیکلت است.

شمس گفت: طبق روال گذشته مجوزهای نمایشگاه های البرز از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صادر می شود و برای تثبیت زمان نمایشگاه خودرو و قطعات البرز در تقویم نمایشگاهی کشور، تاریخ 5 تا 8 تیرماه برای دوره پنجم پیشنهاد شده و بر این اساس اولین رویداد خودرویی کشور در سال جدید 97 به میزبانی البرز خواهد بود.

وی ادامه داد: نتایج نظرسنجی های علمی انجام شده در دوره چهارم که گزارش کامل آنها از طریق سایت 5 زبانه گروه تانا به نشانی tana-group.com قابل دسترسی می باشد، نشانگر رضایت مندی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان در سطح خوب است و البرز به عنوان یکی از نمایشگاه های مطرح خودرو، جای خود را در تقویم نمایشگاهی و صنعت خودرو کشور باز کرده است.

مدارک و مستندات نمایشگاهی از طریق سایت گروه تانا، آژانس بین المللی ارتباطات ایران، قابل دسترسی است.

پنجمین نمایشگاه خودرو و قطعات البرز برگزار می شود
خبرهای مشابه
نظرات