×
26 مرداد 1397  |  کد خبر 224  |  چاپ  |  بازدید 332  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

با ایده و پیشگامی بخش خصوصی؛

برگزاری نمایشگاه صنعت گاز ایران به تخصصی شدن نمایشگاه نفت تهران کمک می کند

تفکیک تخصصی نمایشگاه نفت یک ضرورت است و برگزاری نمایشگاه صنعت گاز ایران به تخصصی شدن نمایشگاه نفت تهران کمک می کند.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه بین ­المللی صنعت گاز ایران IRGS 2018، محمد حسن گرایی، مدیر نمایشگاه صنعت گاز ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: نمایشگاه نفت تهران در برگیرنده چهار عنوان نفت، گاز، پتروشیمی، پالایش و پخش است و با گذشت بیست و سه دوره برگزاری به پدیده ای در صنعت نمایشگاهی کشور مبدل شده که با هدف کیفی تر شدن، کارآمدی و بهره برداری بیشتر، تقسیم تخصصی آن ضروری است.

گرایی ضمن تاکید بر منافع حاصل از تخصصی شدن نمایشگاه های حوزه انرژی در سطح ملی گفت: برگزاری نمایشگاه اختصاصی برای بخش پتروشیمی در قالب ایران پلاست، یک تجربه موفق است که مشابه آن برای صنعت گاز در حال شکل گیری است.

وی ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه صنعت گاز در راهبردها و برنامه های کلان کشور افزود: برداشتن اولین گام در برگزاری نمایشگاه تخصصی گاز در کشور با ایده بخش خصوصی نوید بخش ایفای نقش و تاثیر مثبت آن به عنوان یک رویداد طراز اول بین المللی در حوزه انرژی در سال های آتی است.

مدیر نمایشگاه صنعت گاز ایران ادامه داد: این رویداد درصدد است تا در فاصله زمانی کوتاه از تولد و شکل گیری خود، صاحب نامان، تولید کنندگان، ارائه و توسعه دهندگان فناوری، سرمایه گذاران، مدیران و کارشناسان داخلی و بین المللی را گرد هم آورد.

خاطر نشان می شود اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران از روز شنبه 10 شهریور ماه به مدت 4 روز از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه صنعت گاز ایران به تخصصی شدن نمایشگاه نفت تهران کمک می کند
خبرهای مشابه
نظرات