×
4 مهر 1397  |  کد خبر 269  |  چاپ  |  بازدید 202  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران به نمایش درآمد:

لوله های جدار چاه برای حفاظت کاتدی انتقال گاز/ صادرات 60 درصدی به عراق

لوله های جدار چاه که برای حفاظت کاتدی انتقال گاز استفاده می شود در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران به نمایش درآمد.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران IRGS2018، وطن دوست، مدیر روابط عمومی شرکت اورامان غرب ضمن اظهار این مطلب گفت: هدف اصلی حضور ما در این رویداد به نمایش گذاشتن لوله های جدار چاه بود و این لوله ها برای حفاظت و پیش گیری از مشکلاتی که در انتقال گاز وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرند.

وطن دوست گفت: تمامی محصولات ما در وندور لیست وزارت نفت و شرکت ملی گاز قرار دارد و وزارت نفت با توجه به پشتیبانی علمی و پژوهشی در حال مطالعه و تحقیق راجع به این لوله ها می باشند و انتظار می رود نتیجه ای که حاصل خواهد شد، الزام به استفاده از این لوله ها برای عایق بندی چاه ها باشد.

مدیر روابط عمومی شرکت اورامان غرب کشاورزی و چاه های آب و فاضلاب را سایر موارد کاربرد این لوله ها دانست و گفت: بیش از 60 درصد محصولات ما به کشور عراق صادر شده است.

وی در معرفی شرکت اورامان غرب اظهار داشت: این مجموعه در سال 71 در منطقه محروم روانسر کرمانشاه تاسیس شده و با کارآفرینی برای 50 نفر فرصت شغل ایجاد کرده است.

وطن دوست، حمایت معنوی وزارت نفت از نمایشگاه صنعت گاز را خواستار و ضمن تاکید بر ضرورت جداسازی نمایشگاه نفت و گاز از یکدیگر افزود: پشتیبانی وزارت نفت از این گونه رویداد ها چارچوب وظایف خود، ارتقای کیفی آنها را در پی خواهد داشت.

وی ادامه داد: مواد اولیه محصولات و قالب های مورد استفاده کاملا ساخت داخل است و ماشین آلات کارخانه ساخت کشور چین است و شرکت اورامان غرب به صورت تخصصی در حوزه گاز مشغول به کار است.

لوله های جدار چاه برای حفاظت کاتدی انتقال گاز/ صادرات 60 درصدی به عراق
خبرهای مشابه
نظرات