×
23 اردیبهشت 1398  |  کد خبر 289  |  چاپ  |  بازدید 117  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

ثبت نام اولین نمایشگاه بین المللی صنایع پایین دستی نفت ایران آغاز شد

ثبت نام متقاضیان مشارکت در اولین نمایشگاه بین المللی صنایع پایین دستی ایران،

1st int’l Iran Downstream Show) - IRDS 2019)  ، از روز شنبه 21 اردیبهشت ماه جاری، آغاز می شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، محسن شمس، مدیر عامل گروه تانا، ‌مجری اولین نمایشگاه بین ­المللی صنایع پایین دستی نفت ایران (IRDS 2019) ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: این رویداد به عنوان نمایشگاهی جدید در تقویم صنعت نمایشگاهی و برنامه های حوزه انرژی کشور با ایده بخش خصوصی تعریف شده و در مرکز بین المللی نمایشگاه های شهر آفتاب برپا می شود.  

مدیر نمایشگاه صنایع پایین دستی نفت ایران اظهار داشت: این نمایشگاه با تمرکز بر توانمندی و ظرفیت‌های داخلی و مطلع آن در سال رونق تولید و رویکرد آن " توان ساخت داخل،‌ بومی سازی فناوری­ ها و همکاری های مشترک" است.

شمس در مورد فرآیند ثبت نام متقاضیان در نمایشگاه گفت: امکان ثبت نام آنلاین از طریق وب سایت اختصاصی نمایشگاه به نشانی irandownstream.com فراهم است و نمایندگان شرکت های علاقه مند به مشارکت می توانند با ایجاد حساب کاربری در سامانه اینترنتی نسبت به طی مراحل ثبت نام اقدام نمایند.

مدیر نمایشگاه صنایع پایین دستی نفت ایران گفت:‌ برپایی نمایشگاه های تخصصی صنعت گاز و صنایع پایین دستی نفت در شهر آفتاب با توجه به امکانات مناسب این مرکز و استانداردهای بالای آن و وجود سالن های مجهز و به روز نمایشگاهی، دسترسی آسان از طریق بزرگراه ها و وجود ایستگاه مترو،‌ تجربه­ ای جدید و جذاب برای مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان در نمایشگاه های حوزه انرژی در کشور است.

لازم به ذکر است اولین نمایشگاه بین المللی صنایع پایین دستی نفت ایران،‌ جدیدترین رویداد کشور و حوزه انرژی، در تاریخ 5 تا 8 شهریورماه 98 در تهران برگزار خواهد شد.

ثبت نام اولین نمایشگاه بین المللی صنایع پایین دستی نفت ایران آغاز شد
خبرهای مشابه
نظرات