×
24 اردیبهشت 1398  |  کد خبر 290  |  چاپ  |  بازدید 90  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

یوری سنتوری، ‌دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز:

ایران عضو ارزشمند مجمع است / GECF در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران مشارکت می کند

سازمان بین المللی مجمع کشورهای صادر کننده گاز،‌ GECF‌ در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران، IRGS2019،‌ مشارکت و از آن حمایت می کند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران،‌ دکتر یوری سنتورین،‌ دبیر کل مجمع کشورهای صادرکننده گاز، طی نامه ­ای رسمی در پاسخ به دعوت و درخواست ستاد برگزاری نمایشگاه،‌ موضوع مشارکت و حمایت مجمع را اعلام نموده است.

بر اساس این گزارش،‌ دبیر کل مجمع در این نامه اعلام داشته است که با عنایت به جایگاه ایران به عنوان عضو ارزشمند مجمع و در راستای تعهد برای حمایت از فعالیت ­های مرتبط با گاز در کشورهای عضو،‌ دبیرخانه مجمع با ابراز خرسندی ضمن مشارکت و حضور از دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران،‌ حمایت و این رویداد را در وب سایت مجمع معرفی می­ کند.

این گزارش می افزاید در دور اول نیز، علی امیرانی به عنوان نماینده ویژه دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز در مراسم افتتاحیه سخنرانی و از نمایشگاه بازدید داشت.

خاطر نشان می شود این رویداد در تاریخ 5 تا 8 شهریورماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب برپا خواهد شد و اطلاعات تکمیلی از طریق وب سایت gasshow.ir  قابل مشاهده و امکان ثبت نام آنلاین متقاضیان فراهم است.

ایران عضو ارزشمند مجمع است / GECF در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران مشارکت می کند
خبرهای مشابه
نظرات