×
3 مرداد 1398  |  کد خبر 291  |  چاپ  |  بازدید 66  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

با هدف ارائه توان ساخت داخل در تامین نیاز کشور و همکاری با بازارهای هدف؛

استصنا و اعضای آن در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران، حضور گسترده و مشارکت فعال دارند

انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (‌استصنا)‌ و اعضای آن در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران با هدف ارائه توان ساخت در تامین کالاها و تجهیزات مورد نیاز این صنعت در داخل، همکاری با بازارهای هدف و صدور کالا و خدمات، حضور گسترده دارند.

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران (IRGS 2019)، توان و توسعه شرکت های صنعتی داخلی، وجه تمایز کشور دارای ذخایر گازی با سایر کشورهای منطقه خاورمیانه و شمال افریقا (‌منا) است و استصنا به عنوان بزرگترین تشکل و مجموعه صنعتی کشور در ساخت کالا و تجهیزات مورد نیاز نفت و گاز کشور، برای ارائه قابلیت ها و ظرفیت ها به همراه اعضاء خود در این رویداد مشارکت فعال دارد.

این گزارش می افزاید بر اساس هماهنگی های به عمل آمده فی مابین ستاد برگزاری و انجمن استصنا، این تشکل ضمن حمایت معنوی از نمایشگاه تخصصی صنعت گاز به میزبانی ایران،‌ به همراه اعضاء‌ خود، دستاوردهای صنعتی کشور در حوزه گاز را در پاویون اختصاصی انجمن به نمایش می گذارد.

برپایه این گزارش،‌ برگزاری نشست تخصصی با موضوع توان ساخت داخل که ناظر بر رویکرد نمایشگاه با عنوان " توان ساخت داخل، بومی سازی فناوری ها و همکاری های مسترک " است در یکی از روزهای نمایشگاه با مدیریت انجمن و حضور دست اندرکاران و ذینفعان صنعت گاز، برپا خواهد شد.

خاطر نشان می شود دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران، 2nd int’l Iran Gas Show در تاریخ 5 تا 8 شهریورماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برپا خواهد شد و اطلاعات تکمیلی از طریق وب سایت gasshow.ir قابل مشاهده است.

استصنا و اعضای آن در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران، حضور گسترده و مشارکت فعال دارند
خبرهای مشابه
نظرات