×
1 تیر 1396  |  کد خبر 47  |  چاپ  |  بازدید 837  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

با اکران بیلبردهای سطح شهر؛

البرز آماده میزبانی از اولین رویداد خودرویی کشور می شود

دومین مرحله از برنامه تبلیغاتی و اطلاع رسانی چهارمین نمایشگاه خودرو البرز با اکران بیلبردهای سطح شهر از اول تیرماه آغاز و این استان برای میزبانی از اولین رویداد خودرویی کشور در سال 96، آماده می­ شود.

به گزارش واحد خبر گروه تانا، محسن شمس، مدیر نمایشگاه خودرو البرز، ضمن اعلام این مطلب گفت: مرحله اول برنامه تبلیغاتی و اطلاع رسانی، از ابتدای سال با تولید و انتشار کاتالوگ معرفی نمایشگاه، درج بنرهای الکترونیکی در سایت­ های پرمخاطب خودرویی و تخصصی، ارسال دعوتنامه و بسته اطلاعات برای شرکت­ های مخاطب، تولید و انتشار اخبار، برگزاری جلسات معرفی نمایشگاه و هماهنگی با انجمن ها و اتحادیه ها و ...، آغاز شد و مرحله دوم این برنامه در پیش از زمان برگزاری با تمرکز بر اطلاع رسانی عام به اجرا در آمده است.

شمس ضمن تقدیر از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری کرج برای حمایت از انجام تبلیغات سطح شهر، گفت: تعداد و گستردگی تبلیغات سطح شهر طی چند روز آینده، افزایش می یابد به نحوی که کرج از اواسط هفته بعد، رنگ نمایشگاه خودرو به خود می­ گیرد.

مدیر نمایشگاه خودرو البرز افزود: در حالی برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه خودرو البرز را پیش­ رو داریم که به دلیل استقبال مناسبی که از سوی مشارکت کنندگان انجام پذیرفته، برگزاری رویداد خودرویی مناسب و کیفی در سطح ملی مورد انتظار است و پیش بینی می­ شود با افزایش قابل توجه بازدیدکنندگان نسبت به دوره ­های قبل مواجه باشیم.

خاطر نشان می شود، چهارمین دوره نمایشگاه خودرو البرز در تاریخ 13 تا 16 تیرماه، در محل موقت نمایشگاه­ های استان به نشانی کرج، مهرویلا، پل شهدای پلیس برگزار و گروه تانا، اولین آژانس بین المللی ارتباطات، مجری آن است.

البرز آماده میزبانی از اولین رویداد خودرویی کشور  می شود
خبرهای مشابه
نظرات