×
9 تیر 1396  |  کد خبر 48  |  چاپ  |  بازدید 528  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

تبلیغات گسترده نمایشگاه البرز

کرج، شهری به رنگ خودرو

اکران تبلیغات گسترده و کم نظیر چهارمین نمایشگاه خودرو البرز در سطح شهر و نقاط مختلف، فضای کلان شهر کرج را برای میزبانی از رویدادی طراز اول در صنعت خودرو کشور، بیشتر آماده ساخته است.

به گزارش واحد خبر گروه تانا، محسن شمس مدیر نمایشگاه خودرو البرز ضمن اعلام این مطلب افزود: از ابتدای تیرماه و در مقاطع گوناگون زمانی در بیش از 25 نقطه کلان شهر کرج، تبلیغات محیطی به اجرا درآمده است و مجموع روزهای اکران، رقم قابل توجه 270 روز بوده است.

شمس افزود: تبلیغات محیطی بخشی از بسته (کمپین) تبلیغاتی این رویداد است که در دو بخش عمومی و مشارکتی انجام شده و مساحت این نوع تبلیغ شامل بیلبرد پل روگذر، زیرگذر و عابرپیاده و همچنین استند، بالغ بر 500 مترمربع می باشد.

مدیر نمایشگاه خودرو البرز ادامه داد: برای اطلاع رسانی شفاف و اطلاع مشارکت­ کنندگان از اقدامات مجری نمایشگاه، برنامه کامل تبلیغات محیطی منتشر و از طریق کانال تلگرام @AlborzMotorShow قابل مشاهده و همچنین نمونه کارهای تبلیغاتی در گالری تصاویر سایت تانا به نشانی tana-group.com بارگذاری شده است.

شمس گفت: تبلیغات عمومی با معرفی نمایشگاه، اطلاعات زمان برگزاری و درج لوگو مشارکت­ کنندگان خاص و حامیان رسانه ای اجرا شده و در تبلیغات مشارکتی با نیسان، سایپا و کارمانیا همکاری داشته ­ایم.

کرج، شهری به رنگ خودرو
خبرهای مشابه
نظرات