×
19 فروردین 1396  |  کد خبر 5  |  چاپ  |  بازدید 593  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

از عصر سه شنبه؛

سومین نمایشگاه خودرو البرز آغاز بکار می کند

سومین رویداد خودرویی البرز از عصر روز سه شنبه 6 مهرماه با حضور بیش از 45 گروه و شرکت در فضایی بالغ بر 4 هزار مترمربع، در کرج آغاز بکار می کند.

سعید محمودی، مدیر عامل گروه بین المللی تانا و مجری این نمایشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه به مدت 4 روز تا 9مهرماه در محل موقت نمایشگاه­های استان واقع در مهرویلا، پل شهدای پلیس و در روزهای سه شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16 تا 21 و در روز جمعه از ساعت 10 تا 20 میزبان بازدیدکنندگان است.

محمودی در خصوص ترکیب مشارکت کنندگان در نمایشگاه اظهار داشت: ایران خودرو از طریق مجمع نمایندگان ایران خودرو در البرز و با مشارکت 9 نمایندگی حضوری فعال در نمایشگاه دارد و شرکت اصلی مدیران خودرو به صورت گسترده و همچنین کرمان خودرو و اطلس خودرو از طریق نمایندگی­های استان البرز در زیر گروه خودروهای سواری حضور دارند.

وی گفت: از نکات مورد توجه این دوره علاقه­مندی و مشارکت جدی برخی از تولیدکنندگان و تامین کنندگان قطعات و مجموعه های خودرو است که با توجه به تعدد حضور شرکت­­های قطع ساز در البرز، نوید توسعه این زیر گروه در دوره آتی نمایشگاه را می­دهد.

محمودی ضمن پیش بینی بازدید بیش از 200 هزار نفر از این رویداد، اضافه کرد: نمایش خودروهای کلاسیک بخشی دیگر از نمایشگاه است که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار می­گیرد.

مدیر عامل مجری نمایشگاه گفت: پس از وقفه حدود سه ساله در برگزاری مرتب نمایشگاه­های تخصصی در استان البرز اکنون که با تدبیر مسئولین استانی اجرای نمایشگاه­ها برنامه­ریزی شده، برگزاری نمایشگاه خودرو را می­توان سرآغاز و تولد دوباره صنعت نمایشگاهی البرز برشمرد.

محمودی افزود: کلیه اطلاعات نمایشگاه از طریق پایگاه اینترنتی tana-group.com قابل دسترسی است.

سومین نمایشگاه خودرو البرز آغاز بکار می کند
خبرهای مشابه
نظرات