×
19 تیر 1396  |  کد خبر 56  |  چاپ  |  بازدید 869  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

تنها پس از 4 دوره برگزاری؛

البرز، پراستقبال ترین نمایشگاه خودروی ایران شد

چهارمین نمایشگاه خودرو البرز در حالی در نیمه شب جمعه 16 تیرماه در محل موقت نمایشگاه های استان به کار خود پایان داد که پراستقبال ترین نمایشگاه خودروی کشور لقب گرفت.

به گزارش واحد خبر گروه تانا، این مهم در حالی محقق شده که تنها 4 دوره از برگزاری این رویداد در کلان شهر کرج می گذرد و به غیر از دوره سوم و چهارم، به دلایلی خارج از اختیار تانا، شاهد توالی در برگزاری نبوده ­ایم.

بنا بر نظر مشارکت کنندگان، اصحاب رسانه و دست اندرکاران صنعت خودرو و صنعت نمایشگاهی، نمایشگاه خودرو البرز بسیار فراتر از حد انتظار با استقبال هدفمند بازدیدکنندگان، مواجه شد که در سطح کشور بی نظیر بوده است. البته حضور جدی تولیدکنندگان و واردکنندگان در نمایشگاه به دلیل اهمیت بازار منطقه برای آنها و تبلیغات و اطلاع رسانی موثر نیز دو شاخصه ی دیگر در حصول این نتیجه مطلوب بودند.

بر اساس این گزارش این رویداد علاوه بر البرزی ها، میزبان بازدیدکنندگان از استان های تهران، قزوین، قم و مازندران بوده که نشان از ظرفیت بالای البرز برای تبدیل شدن به قطب نمایشگاهی در کشور دارد.

این گزارش می افزاید ایجاد زیر ساخت مناسب و تاسیس مرکز نمایشگاهی درخور و شایسته نام البرز، از الزامات برگزاری نمایشگاه های ملی و بین المللی در کرج است که تسریع در انجام آن اجتناب ناپذیر است.

خاطر نشان می شود چهارمین نمایشگاه خودرو البرز با حضور 60 مشارکت کننده در فضایی بالغ بر 6 هزار مترمربع در تاریخ 13 تا 16 تیرماه از ساعت 18 تا 23 در کرج، پل شهدای پلیس توسط گروه تانا و با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت برپا شده بود.

البرز، پراستقبال ترین نمایشگاه خودروی ایران شد
خبرهای مشابه
نظرات