×
19 فروردین 1396  |  کد خبر 6  |  چاپ  |  بازدید 491  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

شمارش معکوس برای آغاز بکار رویداد خودرویی البرز

با آغاز اجرای بسته تبلیغاتی، ساخت و ساز غرفه­ ها،‌ انتقال محصولات به محل برگزاری و تکاپوی مشارکت­ کنندگان در نمایشگاه خودرو، ‌شمارش معکوس برای میزبانی استان البرز از سومین رویداد ملی صنعت خودرو در کرج آغاز شده است.

سعید محمودی،‌ مدیرعامل گروه بین المللی تانا و رییس ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه،‌ ضمن اعلام این مطلب افزود:‌ پس از یک دوره وقفه در برگزاری نمایشگاه­ های تخصصی ملی،‌ با برپایی دوره جدید نمایشگاه خودرو،‌ صنعت نمایشگاهی البرز، فصل جدیدی را آغاز و تجربه می کند.

محمودی در تشریح بسته اطلاع رسانی و تبلیغاتی نمایشگاه خودرو گفت:‌ علاوه بر اقدامات انجام شده در فازهای اول و دوم، فعالیت­ ها‌ تولید و ارائه فرآورده ­ها و اقلام ارتباطی نمایشگاه در فاز نهایی شامل استند تبلیغاتی سطح شهر،‌ پوستر و کارت دعوت،‌ پیام کوتاه،‌ بنر الکترونیکی و خبر به صورت گسترده و متناسب با نمایشگاه مهم خودرو،‌ انجام پذیرفته است.

رییس ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه خودرو در مورد پیشرفت فعالیت­ های فیزیکی نمایشگاه گفت:‌ این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 4 هزار مترمربع برگزار می­شود که 70درصد آن به صورت خودساز و توسط مشارکت کنندگان ساخته می شود و از روز جمعه،‌2 مهرماه،‌ ساخت و نصب آنها آغاز شده و 30درصد غرفه سازی مدولار نیز امروز پایان می­یابد.

محمودی اظهار داشت:‌ مراسم افتتاحیه نمایشگاه عصر روز سه شنبه 6 مهرماه با حضور مقامات و مسئولین استانی و اصحاب رسانه برگزار می شود.

خاطر نشان می شود سومین نمایشگاه خودرو البرز در تاریخ 6 تا 9 مهرماه در شهر کرج و محل موقت نمایشگاه های استان واقع در پل شهدای پلیس،‌موسسه گلستان گلشهر و از ساعت 16 تا 21 (‌جمعه 10 تا 20) برپا می شود.

شمارش معکوس برای آغاز بکار رویداد خودرویی البرز
خبرهای مشابه
نظرات