×
19 فروردین 1396  |  کد خبر 7  |  چاپ  |  بازدید 920  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

کامکار، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری البرز:

سومین نمایشگاه خودرو البرز، موفق و سال بعد گسترده تر برگزار خواهد شد

البرز در صنعت خودرو کشور به دلیل فعالیت شرکت های متعدد در زمینه قطعه سازی و مجاورت خودروسازان بزرگ با آن در این صنعت پیشتاز است و نمایشگاه موفق خودرو البرز که شاهد برگزاری آن هستیم، سال آینده به صورت گسترده تر برگزار خواهد شد.

عباداله کامکار، معاون امور اقتصادی و توسعه منطقه ای البرز در افتتاح رسمی سومین نمایشگاه خودرو که عصر امروز، چهارشنبه 7 مهرماه، برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب گفت: صنعت خودرو، صنعت خاصی است و گردآمدن مشارکت کنندگان فعال، این رویداد را به نمایشگاهی قابل توجه در سطح کشور تبدیل کرده است.

این مقام مسئول گفت: بنا بر تصمیم کارگروه صادرات غیرنفتی استان، تقویم نمایشگاهی سالانه البرز، تنظیم و ابلاغ می شود تا امکان برنامه­ریزی هرچه بهتر از سوی مجریان و مشارکت کنندگان نمایشگاهی، فراهم آید.

کامکار ضمن اعلام تاسیس شرکت جدید نمایشگاه های بین المللی استان البرز اظهار داشت: این شرکت با مشارکت حداکثری تشکل های استانی شکل گرفته و هیات موسس، هیات مدیره و مدیرعامل آن، معین شده اند.

خاطر نشان می شود سومین نمایشگاه خودرو البرز از روز گذشته فعالیت خود را با حضور عموم مردم آغاز کرده و مراسم افتتاحیه رسمی آن با حضور معاون استانداری البرز، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز، رییس خانه صنعت و معدن البرز، مدیر کل گمرک البرز و روسای اتحادیه های تخصصی مرتبط با صنعت خودرو عصر روز چهار شنبه برگزار شد و این رویداد تا روز جمعه نهم مهرماه میزبان علاقه مندان است.

سومین نمایشگاه خودرو البرز، موفق و سال بعد گسترده تر برگزار خواهد شد
خبرهای مشابه
نظرات