×
6 شهریور 1396  |  کد خبر 76  |  چاپ  |  بازدید 548  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

با برگزاری مسابقه و همکاری استارت آپ ها؛

لوگو تایپ برگزیده نمایشگاه خانه مدرن البرز، رونمایی شد

پس از اجرای مسابقه طراحی و ارائه 60 نمونه طرح پیشنهادی از سوی طراحان، لوگوتایپ (نشانه نوشتاری) اولین نمایشگاه خانه، ویلا و محل کار البرز انتخاب و رونمایی شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، محسن شمس، مدیر عامل گروه تانا ضمن اعلام این مطلب گفت: طراحی لوگوتایپ نمایشگاه به مدت دو هفته با همکاری استارت آپ ­ها  ( کسب و کارهای نوپا) به مسابقه گذاشته شد که با مشارکت بیش از 30 طراح و دریافت 60 طرح اولیه، یکی از طرح ها که به معیارهای تعیین شده نزدیک ­تر بود، به عنوان لوگوتایپ برتر و برگزیده، انتخاب شد.

شمس در خصوص معیارهای ارائه شده در مسابقه افزود: علاوه بر شاخصه های اصلی نظیر سنخیت، پایداری، انعطاف پذیری و معنی که لوگوتایپ نمایشگاه باید دارا باشد، عدم استفاده از المان های تکراری برای خانه، چند رنگ و گویای مدرن بودن، سه معیار تعیین شده بودند که در حد قابل قبولی در طرح منتخب، رعایت شده است.

وی اجرای این مسابقه طراحی را چندمین کار گروه تانا با شرکت های استارت آپ برشمرد و ضمن ارزیابی موفق این تجربه اظهار داشت: در آینده نزدیک، استارت آپ ها نقش موثر و چشمگیری در توسعه کسب و کار کشور خواهند داشت. 

خاطر نشان می شود اولین نمایشگاه خانه، ویلا و محل کار البرز از تاریخ 21 تا 24 آذرماه سال 96 توسط گروه تانا و با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در محل موقت نمایشگاه های استان واقع در پل شهدای پلیس، برگزار می شود.

لوگو تایپ برگزیده نمایشگاه خانه مدرن البرز، رونمایی شد
خبرهای مشابه
نظرات