×
2 دی 1396  |  کد خبر 86  |  چاپ  |  بازدید 348  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

اسداله غلامرضایی، رییس اتحادیه لوازم خانگی، صوتی و تصویری کرج:

برندهای مطرح لوازم خانگی در نمایشگاه تخصصی البرز گردهم می آیند

نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و خانه مدرن البرز که برای اولین بار برپا می شود، میزبان گردهمایی برندهای مطرح این صنعت در کلان شهر کرج خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، اسداله غلامرضایی، رییس اتحادیه لوازم خانگی، صوتی و تصویری کرج با اعلام این مطلب افزود: این اتحادیه برای حضور برندهای معتبر و مختلف داخلی و خارجی لوازم خانگی، صوتی و تصویری و بخشی از لوازم آشپزخانه از این رویداد حمایت می کند و با توجه به فعالیت واحدها و نمایندگی های دارای اولویت در استان، شاهد حضور گسترده مشارکت کنندگان این بخش از نمایشگاه خواهیم بود.

غلامرضایی، برگزاری نمایشگاه تخصصی را فرصتی مناسب برای ارائه پتانسیل البرز در بازار لوازم خانگی کشور برشمرد و بر اساس آخرین وضعیت ثبت مشارکت کنندگان، پیش بینی کرد اولین دوره نمایشگاه لوازم خانگی البرز در سطح کیفی مطلوب برپا و بازدیدکنندگان تخصصی و عمومی استقبال خوبی از نمایشگاه داشته باشند.

خاطر نشان می شود این نمایشگاه در تاریخ 3 تا 6 بهمن ماه در کرج توسط گروه تانا در محل موقت نمایشگاه های البرز واقع در مهرویلا، پل شهدای پلیس، موسسه گلستان گلشهر، برگزار می شود و اطلاعات بیشتر از طریق سایت 5 زبانه tana-group.com و کانال و صفحه TanaGroupدر شبکه­های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام قابل دسترسی است.

برندهای مطرح لوازم خانگی در نمایشگاه تخصصی البرز گردهم می آیند
خبرهای مشابه
نظرات