×
2 دی 1396  |  کد خبر 87  |  چاپ  |  بازدید 712  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

حسینی راد، رییس اتحادیه چینی، بلور و لوستر کرج:

نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و خانه مدرن البرز با حضور برندهای معتبر مورد حمایت قرار می گیرد

برگزاری نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و خانه مدرن البرز که در تاریخ 3 تا 6بهمن ماه برپا می شود، با حضور برندهای معتبر داخلی و خارجی، مورد حمایت اتحادیه چینی، بلور و لوستر کرج قرار می­ گیرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، سیدغلامرضا حسینی راد، رییس اتحادیه چینی، بلور و لوستر کرج با اعلام این مطلب افزود: برپایی نمایشگاه­ های تخصصی در کلان شهر کرج، به دلیل تاثیر در کسب و کار منطقه و استقبال دست اندرکاران مورد توجه و حمایت اصناف است و به دلیل ارتباط صنفی با موضوع نمایشگاه لوازم خانگی و خانه مدرن، بر اساس هماهنگی انجام گرفته با مجری، این رویداد از حمایت ویژه اتحادیه چینی، بلور و لوستر کرج برخوردار است.

حسینی راد، ضمن تاکید بر موفقیت برگزاری نمایشگاه های تخصصی در البرز نظیر نمایشگاه خودرو که در تیرماه انجام شد، ادامه داد: زمان مناسبی برای نمایشگاه لوازم خانگی و خانه مدرن انتخاب شده و عدم برگزاری نمایشگاه تخصصی مرتبط در سال­های اخیر، بدون شک مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

خاطر نشان می شود این نمایشگاه در کرج توسط گروه تانا در محل موقت نمایشگاه های البرز واقع در مهرویلا، پل شهدای پلیس، موسسه گلستان گلشهر، برگزار می شود و اطلاعات بیشتر از طریق سایت 5 زبانه tana-group.com،  کانال­ و صفحه TanaGroupدر شبکه ­های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام قابل دسترسی است.

نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی و خانه مدرن البرز با حضور برندهای معتبر مورد حمایت قرار می گیرد
خبرهای مشابه
نظرات