×
12 دی 1396  |  کد خبر 90  |  چاپ  |  بازدید 327  |  گروه تانا - اولین آژانس بین المللی ارتباطات در ایران           

با برگزاری مسابقه و همکاری استارت آپ ها؛

لوگو تایپ برگزیده " نمایشگاه فروشگاه های زنجیره ای البرز " انتخاب شد

پس از اجرای مسابقه طراحی و ارائه 30 نمونه طرح پیشنهادی از سوی طراحان، لوگوتایپ (نشانه نوشتاری) " اولین نمایشگاه تخصصی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاه و فروشگاه­ های زنجیره­ای البرز" ، انتخاب و رونمایی شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، محسن شمس، مدیر عامل گروه تانا ضمن اعلام این مطلب گفت: طراحی لوگوتایپ نمایشگاه به مدت دو هفته با همکاری استارت آپ ­ها  ( کسب و کارهای نوپا) به مسابقه گذاشته شد که با مشارکت بیش از 10 طراح و دریافت 30 طرح اولیه، یکی از طرح ها که به معیارهای تعیین شده نزدیک ­تر بود، به عنوان لوگوتایپ برتر و برگزیده، انتخاب شد.

شمس در خصوص معیارهای ارائه شده در مسابقه افزود: علاوه بر شاخصه های اصلی نظیر سنخیت، پایداری، انعطاف پذیری و معنی که لوگوتایپ نمایشگاه باید دارا باشد، عدم استفاده از المان های تکراری، جذاب و خاص بودن، سه معیار تعیین شده بودند که در حد قابل قبولی در طرح منتخب، رعایت شده است.

وی اجرای این مسابقه طراحی را چندمین کار گروه تانا با شرکت های استارت آپ برشمرد و ضمن ارزیابی موفق این تجربه اظهار داشت: همکاری تانا به عنوان آژانس بین المللی ارتباطات ایران با استارت استارت آپ ها در ابعاد مختلف  در حال گسترش است.

اولین نمایشگاه تخصصی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاه و فروشگاه­ های زنجیره­ای همزمان با سومین نمایشگاه تخصصی صنایع غذایی از تاریخ 24 تا 27 بهمن ماه سال 96  با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در محل موقت نمایشگاه های استان واقع در پل شهدای پلیس، برگزار می شود.

لوگو تایپ برگزیده " نمایشگاه فروشگاه های زنجیره ای البرز " انتخاب شد
خبرهای مشابه
نظرات